ΠΜΣ Πλήρους Φοίτησης, ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 25-5-2010

12-05-10 web.xrh 0 comment

ΠΜΣ ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ

 

Πειραιάς 12.5.2010

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

  Η ορκωμοσία των φοιτητών του ΠΜΣ με ειδίκευση στη «Χρηματοοικονομική και Τραπεζική Διοικητική»  του Τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής θα πραγματοποιηθεί στις 25.5.2010, ημέρα Τρίτη και ώρα 10.00 στην Αίθουσα Συνεδρίων του Πανεπιστημίου Πειραιώς (Ισόγειο), ΚΑΡΑΟΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80.

Παρακαλούνται οι κάτωθι ενδιαφερόμενοι να προσέλθουν στην Γραμματεία του Τμήματος (1ος Όροφος – Γραφείο 109) από την Δευτέρα 17.5.2010 έως και την Παρασκευή 21.5.2010 από ώρα 11:00 – 13:00 ή από την Τρίτη 18.5.2010 έως και την Παρασκευή 21.5.2010 από ώρα 14:00 – 17:00 προκειμένου να συμπληρώσουν το ειδικό έντυπο του όρκου και να επιστρέψουν την φοιτητική ταυτότητα, το πάσο, την κάρτα της βιβλιοθήκης, την κάρτα σίτισης και το βιβλιάριο ασθενείας του Πανεπιστημίου (απαραίτητη η αστυνομική ή στρατιωτική ταυτότητα). Την ημέρα της ορκωμοσίας (25.5.2010) παρακαλείστε όπως προσέλθετε στην Γραμματεία του Τμήματος (1ος Όροφος – Γραφείο 109) για να δηλώσετε το παρόν και για τις τηβέννους σας, στις 08:30. 

Ειδικά οι στρατευμένοι απόφοιτοι, μπορούν να προσέλθουν και την ημέρα της ορκωμοσίας (25.5.2010) στην Γραμματεία του Τμήματος (1ος Όροφος – Γραφείο 109) τη συγκεκριμένη ώρα των 08:00 για τις ανωτέρω διαδικασίες. Απαραίτητη η επίδειξη της στρατιωτικής ταυτότητας 

Θα ακολουθήσει δεξίωση στη 1.00 μ.μ., στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

 

1  ΠΥΛΑΔΑΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3  ΑΧΙΛΑΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4  ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5  ΒΗΧΟΣ ΗΛΙΑΣ

6  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

7  ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

8  ΓΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

9  ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

10  ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

11  ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12  ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13  ΚΑΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

14  ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15  ΚΟΥΡΚΑΦΑ  ΑΡΙΣΤΕΑ

16  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ

17  ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

18  ΛΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ

19  ΜΟΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20  ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

21  ΜΠΟΖΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

22  ΝΑΛΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

23  ΝΤΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

24  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

25  ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26  ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

27  ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

28  ΡΕΠΠΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

29  ΣΑΚΚΑ ΕΥΕΛΥΝ

30  ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

31  ΣΦΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

32  ΤΑΠΤΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

33  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

34  ΧΑΡΕΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

35  ΧΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

36  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

 

Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣΣΥΜΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ